سرخط خبرها:
معاون اقتصادی استاندار سمنان:
توسعه کشت گلخانه ای، نیاز امروز شاهرود و میامی است
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار سمنان گفت: امروز به واسطه بازار خوب، ارزش افزوده بالا، مصرف کم آب و تسهیلات ارزان قیمت، توسعه و گسترش کشت ‌گلخانه ای در شهرستان های شاهرود و میامی مورد نیاز و مطلوب است.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل استانداری سمنان:
 

حشمت الله عسگری، روز دوشنبه 3 تیر 1398 در جلسه رسیدگی به مشکلات بخش کشاورزی شهرستان های شاهرود و میامی افزود: حرکت به سمت توسعه و گسترش کشت گلخانه ای در شهرستان های شاهرود و میامی، از خسارت ها و آسیب های احتمالی بر اثر سیلاب و سرمازدگی، به طور محسوسی می‌کاهد.

وی با بیان اینکه برگزاری استارت آپ با محوریت پارک علم و فناوری شاهرود، با عنوان ارائه راهکارها برای جلوگیری از خسارت های سرمازدگی، در دستور‌کار قرار بگیرد، خاطر نشان کرد: پرداخت خسارات وارده بر اثر سیلاب و همچنین سرمازدگی بخش کشاورزی به صورت جدی پیگیری و رسیدگی خواهد شد.

معاون اقتصادی استاندار ادامه داد:در خصوص تامین روشنایی معابر، حصار کشی و گاز رسانی به مجتمع‌های دامداری این دو شهرستان، با در نظر گرفتن اولویت ها، مساعدت می شود.

عسگری با تاکید بر اینکه در منطقه هایی که نیاز سنجی انجام شده، زیرساخت ها فرآهم بوده و امکان تامین آب وجود دارد، نسبت به احداث مجتمع‌ جدید دامپروری اقدام شود، اذعان داشت: بخش کشاورزی امروز ‌نیاز دارد تا مورد توجه بیشتر قرار ‌گرفته و مشکلات آنها توسط مدیران استانی بررسی و رسیدگی شود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار سمنان با تاکید بر اینکه در خصوص اعتبار سنجی تضامین تسهیلات بخش کشاورزی، بررسی و اصلاح رویه صورت گیرد، گفت: امیدواریم با افزایش دانش و علم فعالان بخش کشاورزی و استفاده از سیستم های نوین ، شاهد توسعه، رونق و پیشرفت این حوزه باشیم.

 
تاریخ:
1398/04/03
تعداد بازدید:
2372
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal