سرخط خبرها:
معاون سیاسی امنیتی استاندار سمنان:
پروژه گازرسانی به روستای قلعه بالای بیارجمند به بهره‌برداری رسید
معاون سیاسی استاندار سمنان بابیان اینکه گازرسانی به روستای قلعه بالای بیارجمند افتتاح شد، گفت: متوسط سرانه هر خانوار در این طرح هفت میلیون تومان بود تا گاز به علمک درب منازل برسد
به گزارش روابط عمومی و امور بین املل استانداری سمنان
 
حبیب‌الله خجسته پور در آیین بهره‌برداری از پروژه گازرسانی به روستای قلعه بالا در بخش بیارجمند شاهرود ضمن بیان اینکه در دومین روز هفته دولت گازرسانی به این روستا به بهره‌برداری رسید، ابراز داشت: در این پروژه به‌طور متوسط سرانه هر خانوار حدود هفت میلیون تومان بود تا گاز به علمک درب منازل برسد.

وی بابیان اینکه در این طرح هفت روستای بخش بیارجمند از نعمت گاز بهره‌مند می‌شوند، افزود: این مهم نشان می‌دهد که در بحث توسعه متوازن، دولت کریمه و نظام مقدس جمهوری اسلامی، خدمات را تا آخرین روستاها ارائه خواهد داد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان ضمن بیان اینکه در بحث گازرسانی به روستای قلعه بالا بخشی از خدمات نظام و دولت تدبیر و امید به منصه ظهور گذاشته شد، ابراز داشت: امیدواریم به همت شرکا گاز استان سمنان مشکلات باقی‌مانده در بحث دسترسی مردم این روستاها به گاز برطرف شود.

خجسته پور ضمن بیان اینکه با اتحاد بین دولت، ملت و نظام، می‌توان قدم‌های بزرگ‌تری را برداشت، در ادامه تصریح کرد: مردم عزمانی خدمات را نظام را مشاهده کنند به‌واسطه این خدمات شکرگزاری و حمایت از نظام را خواهند داشت و این مهم نیز باعث شده تا در طول این 40 سال، مسیر پیشرفت و شکوفایی را استوار و مستحکم طی شود.

وی ضمن بیان اینکه یکی از صنعت‌هایی که امروز در دنیا قابل‌توجه بوده و به اقتصاد کشور کمک می‌کند، صنعت گردشگری است، افزود: این مهم می‌طلبد تا در این روستای هدف گردشگری اقدامات به‌صورت ویژه‌تر پیگیری و حمایت شود.
کد خبر
تاریخ:
1398/06/03
تعداد بازدید:
921
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal