سرخط خبرها:
پایان آبان آخرین مهلت حمل‌ونقل دام فاقد پلاک در استان سمنان است
معاون سیاسی استاندار سمنان بابیان اینکه دامداران باید نسبت به پلاک‌گذاری دام خود از طریق قانون اقدام کنند، گفت: پایان آبان آخرین مهلت حمل‌ونقل دام فاقد پلاک در استان است
 به گزارش  روابط عمومی وامور بین الملل استانداری سمنان
 
 حبیب الله خجسته پور صبح شنبه در جلسه کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان سمنان به میزبانی سالن غدیر استانداری ضمن بیان اینکه پلاک گذاری دام سنگین و سبک باید بر اساس قانون انجام شود، ابراز داشت: در این راستا حمل‌ونقل دام سنگین و سبک در مبادی ورودی و خروجی استان طبق ضوابط و اقدامات قانونی اجرایی می‌شود.

وی ضمن بیان اینکه در محورهای درون استانی نیز تا پایان آبان ماه به دامداران با دام‌های فاقد پلاک تذکرات لازم ارائه می‌شود، افزود: پس از این تاریخ باید بر اساس ضوابط قانونی برخورد شود و دام بدون پلاک در استان سمنان مصداق قاچاق خواهد بود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری سمنان بابیان اینکه مسئولان سازمان جهاد کشاورزی می‌بایست با اتخاذ تدابیر لازم برای پلاک‌کوبی دام‌های سنگین و سبک تلاش خود را مضاعف کنند، ابراز داشت: طی مکاتبه‌ای رسمی از سوی مراجع ذی‌صلاح باید درخواست تمدید مهلت پلاک‌کوبی به تهران ارسال شود.

خجسته پور در ادامه تصریح کرد: از جهاد کشاورزی استان سمنان انتظار می‌رود تا با انجام اقدامات لازم، زمینه را برای تشویق دامداران و افزایش آمار و درصد پلاک‌کوبی دام فراهم کنند تا دام‌های آن‌ها مشمول ضبط به منزله قاچاق نشود.

وی افزود: با توجه به اینکه در شرایط جنگ اقتصادی قرار داریم لازم است تا مساعدت لازم با دامداران برای رونق تولید و افزایش تولیدات دامی معمول شود.

تاریخ:
1398/06/16
تعداد بازدید:
3352
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal