سرخط خبرها:
زمان باقی مانده تا انتخابات:
روزساعتدقیقهثانیه
توجه به سبک زندگی عشایری در جشنواره ملی ایل سنگسر
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان تصریح کرد: سبک زندگی عشایری و ویژگی‌های خاص آن، باید در برگزاری این جشنواره موردتوجه ویژه قرار گیرد و در ارائه غذاها نیز از غذاهای محلی این ایل و همچنین برای اسکان نیز در صورت امکان از سیاه‌چادر استفاده شود.

به گزارش روابط عمومی ، تشریفات و امور بین الملل استانداری سمنان خجسته‌پور عنوان کرد: باید از تجربه متخصصان امر و همچنین برگزارکنندگان جشنواره‌های این‌چنینی در استان‌های هم‌جوار، برای رفع نواقص و کمبودها استفاده کرد.

وی گفت: باید از روش‌های سنتی ازجمله بیلبورد و پرتابل، نشریات و روزنامه‌ها و همچنین ظرفیت‌های جدید چون فضای مجازی، برای اطلاع‌رسانی این امر بزرگ به‌صورت ویژه استفاده شود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان تأکید کرد: از ظرفیت‌ها و توانمندی‌های استان‌های دخیل در برگزاری این جشنواره به‌صورت مطلوب استفاده شود و حضور گروه‌های آئینی از عشایر استان‌های هم‌جوار می‌تواند در برگزاری هرچه بهتر این جشنواره بسیار مؤثر واقع شود.

خجسته‌پور ادامه داد: استاندار سمنان نیز تأکید دارد که از تمام توان و ظرفیت‌های موجود در این استان برای برگزاری هرچه بهتر جشنواره ملی ایل سنگسر استفاده شود.

وی افزود: استان سمنان از ظرفیت مسافران و گردشگران بسیار زیادی برخوردار است که باید با شناساندن و معرفی جاذبه‌های استان، ماندگاری این افراد را افزایش دهیم که برگزاری چنین جشنواره‌هایی در تحقق این امر می‌تواند بسیار مفید باشد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان با بیان اینکه تمام دستگاه‌های اجرایی به‌صورت تمام‌قد برای توسعه محور گردشگری این استان پای‌کار خواهند بود، تصریح کرد: متقابلاً مردم استان سمنان و کسانی‌ که در این جشنواره شرکت می‌کنند، نیز می‌توانند از ظرفیت‌های گردشگری استان‌های هم‌جوار اطلاع پیدا کنند.

خجسته‌پور خاطرنشان کرد: از ظرفیت و توان بخش خصوصی و فعالان گردشگری استان سمنان در برگزاری هرچه بهتر جشنواره ملی ایل سنگسر استفاده شود.

تاریخ:
1398/06/25
تعداد بازدید:
983
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal