سرخط خبرها:
هم‌زمان با دومین رو ز از هفته دفاع مقدس گردهمائی سنگسر سازان بی سنگر در سمنان برگزار شد.
گردهمائی سنگسر سازان بی سنگر در سمنان برگزار شد
هم‌زمان با دومین رو ز از هفته دفاع مقدس گردهمائی سنگسر سازان بی سنگر در سمنان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان، این گردهمائی با حضور تعداد زیادی از پیشکسوتان عرصه جهاد و دفاع مقدس برگزار شد.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری سمنان در این گردهمائی اظهار داشت: جهاد گران در هشت سال دفاع مقدس بسیار خوش درخشیده و زمانی که جنگ نابرابر علیه نظام جمهوری اسلامی ایران تحمیل شد با حضور پررنگ در جبهه‌های جنگ اقدامات مؤثر و قابل‌توجهی را انجام دادند.
حبیب‌الله خجسته پور گفت: سنگر سازان بی سنگر در دوران دفاع مقدس کارهای بزرگی انجام دادند و اگر این افراد نبودند دوران دفاع مقدس به دوران طلایی انقلاب تبدیل نمی‌شد.
وی با بیان اینکه امروز جنگ سرد به پایان رسیده اما دشمن همچنان در جبهه‌های دیگری در جنگ با کشورمان است و به مقابله به نظام و جمهوری اسلامی ایران ادامه می‌دهد و روزی با شبیهخون فرهنگی و روزی دیگر با جنگ نرم به دنبال ضربه زدن به انقلاب اسلامی ایران است.
جهادگران امروز در جنگ اقتصادی نیز در صف مقدم هستند
معاون استاندار سمنان با تأکید بر اینکه امروز کشورمان در جنگ اقتصادی به سر می‌برد افزود: امروز در جنگ اقتصادی نیز پیشگام بوده و در صف مقدم هستند.
خجسته پور با اذعان به اینکه دشمن در جنگ اقتصادی معیشت مردم را نشانه گرفته است تصریح کرد: بخش عمده‌ای از خدمت‌رسانی و معاش مردم به عهده وزارت جهاد کشاورزی است و روزی درصحنه‌های جنگ تحمیلی و امروز نیز در جنگ اقتصادی برای مردم تلاش می‌کنند.
وی با بیان اینکه شما جهادگران حلقه واسط دفاع از نظام و مردم در عرصه جنگ‌ها شدید ابراز امیدواری کرد که ملت ایران در جنگ اقتصادی نیز سرافراز بیرون بیاید.
تاریخ:
1398/07/02
تعداد بازدید:
561
منبع:
روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal