سرخط خبرها:
رئیس ستاد انتخابات استان سمنان:
24 فرآیند انتخابات مجلس در استان سمنان الکترونیکی برگزار می‌شود
ئیس ستاد انتخابات استان سمنان بابیان اینکه فرایند برگزاری انتخابات در سطح استان 25 مرحله است، گفت: 24 فرآیند ازاین‌بین به‌صورت الکترونیکی برگزار خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی ، تشریفات و امور بین الملل استانداری سمنان ، حبیب‌الله خجسته پور در نشست مشترک ستاد انتخابات استان سمنان و دامغان به میزبانی فرمانداری شهرستان ضمن بیان اینکه 24 فرآیند از 25 فرآیند انتخابات به‌صورت الکترونیکی برگزار می‌شود، بیان کرد: باید تلاش کرد تا در این امر از جوانان تحصیل‌کرده، متخصص استفاده کنیم تا با علم و منطق نسبت به موارد و مباحث احتمالی پاسخگو باشند.

وی بابیان اینکه در بحث اجرای انتخابات آتی، همان‌گونه که مقام معظم رهبری بر استفاده از ظرفیت جوانان تأکیددارند، به سمت جوان‌گرایی گام برداریم، ابراز کرد: در این ‌مسیر همچنین برای اعضای شعب و نمایندگان فرماندار، از بانوان توانمند، متعهد و متخصص استفاده شود.

رقابت، مشارکت، سلامت و امنیت شعار انتخابات است

معاون سیاسی و امنیتی استاندار سمنان تأکید داشت: اعضای ستاد انتخابات صرفه‌جویی در هزینه‌ها را در بحث انتخابات در دستور کار قرار دهند و دستگاه‌های اجرایی نیز نیروی انسانی و تجهیزات خود را برای برگزاری هرچه بهتر انتخابات، در اختیار فرماندار و ستاد انتخابات شهرستان قرار دهند.

خجسته پور بابیان اینکه روند انتخابات را به‌گونه‌ای به جلو ببرید تا بحث سلامت انتخابات به‌صورت کامل رعایت شود و رعایت اصل بی‌طرفی یکی از مؤلفه‌های سلامت انتخابات است، ابراز کرد: ستاد امنیت انتخابات با ترکیب ابلاغی تشکیل و جلسات به‌صورت مستمر برگزار شود.

وی افزود: در جلسات ستاد امنیت، طرح امنیتی برای حفظ امنیت انتخابات تدوین شود و از سوی دیگر باید گفت رقابت، مشارکت، سلامت و امنیت، شعار اصلی ما در بحث برگزاری انتخابات است و به آن به‌صورت ویژه توجه خواهیم داشت.

تاریخ:
1398/07/10
تعداد بازدید:
897
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal