سرخط خبرها:
زمان باقی مانده تا انتخابات:
روزساعتدقیقهثانیه
استاندار سمنان:
رویکرد کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید، دور زدن قوانین نیست
استاندار سمنان بابیان اینکه همه تلاش‌ها در استانداری برای تحقق شعار سال و حمایت از تولید است، گفت: رویکرد کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید، تخریب یا دور زدن قوانین نیست.
به گزارش روابط عمومی ، تشریفات و امور بین الملل استانداری سمنان ، علیرضا آشناگر عصر سه‌شنبه در نشست کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان سمنان به میزبانی سالن مدیریت بحران استانداری ضمن بیان اینکه رویکرد کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید تخریب یا دور زدن قوانین نیست، ابراز داشت: استانداری و مجموعه عوامل در تلاش هستند تا در چهارچوب قوانین و مقررات واحدهای تولیدی استان را حمایت و به چرخه اقتصادی بازگردانند.

وی بابیان اینکه در رفع بیکاری و ایجاد اشتغال بانک‌های می‌توانند سهم عمده‌ای را داشته باشند، افزود: اگرچه همکاری بانک‌ها در ستاد تسهیل و رونق تولید مطلوب بوده است اما در مقابل وصول بازپرداخت وام‌ها در موعد مقرر نیز موردی که واحدها و تولیدکنندگان باید الزامات آن را به‌دقت رعایت کنند.

استاندار سمنان بابیان اینکه چارچوب‌های قانونی و راهکارها باید توسط دستگاه‌های اجرایی عضو این کارگروه مشخص و تدوین شود، ابراز داشت: گه گاه مشاهده می‌شود که برخی مدیران در این حوزه چندان موفق نیستند و این مهم می‌طلبد تا در راستای شعار اقتصاد مقاومتی قدرت تصمیم‌گیری مدیران افزایش یابد و اختیارت این کارگروه را به‌دقت شناسایی و عملیاتی کنند.

آشناگر بابیان اینکه توسعه اقتصادی با رفع مشکلات زیرساختی در استان سمنان هدف‌گذاری شده است، تصریح کرد: بر اساس این موضوع مدیران دستگاه‌های اجرایی می‌بایست در چهارچوب قوانین و ضوابط برای رفع مشکلات واحدهای صنعتی گام بردارند و در این حوزه کوشا باشند.

وی بابیان اینکه اخذ استعلام‌های بی‌مورد از مدیران بالادستی کاری زمان‌بر و بی‌مورد است، افزود: انتظار می‌رود مدیران بر طبق قوانین موجود اظهارنظر کرده و از کاغذبازی و بروکراسی اداری پیچیده در این خصوص اجتناب شود.

تاریخ:
1398/07/10
تعداد بازدید:
14
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal