سرخط خبرها:
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان:
رفع نقاط حادثه‌خیز در جاده‌های استان سمنان به صورت ویژه پیگیری شود
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان گفت: رفع نقاط حادثه‌خیز در جاده‌های استان سمنان برای کاهش سوانح رانندگی به صورت ویژه در دستور کار دستگاه‌های اجرایی قرار گیرد.
به گزارش روابط عمومی، تشریفات و امور بین الملل استانداری سمنان، دکتر منوچهر فخری روز چهارشنبه در جلسه کمیسیون ایمنی راه استان سمنان در سالن جلسات مدیریت بحران استانداری افزود: براساس آمار فرماندهی محترم پلیس راه ناجا، در سال های 95، 96 و 97 افزون بر 767 نفر از هموطنان به دلیل سوانح رانندگی در جاده های استان سمنان جان باختند.
وی با بیان اینکه، براساس آمار ارایه شده از سوی فرمانده پلیس راه ناجا، در مدت مذکور هشت هزار و 511 نفر به دلیل سوانح رانندگی در جاده های استان سمنان مجروح شدند، ادامه داد: در سال 98 ، 274 نفر از هموطنان به دلیل سوانح رانندگی در جاده های استان جان باختند و 2 هزار و 836 نفر مجروح شدند.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان با بیان اینکه میزان جان باختگان ناشی از سوانح رانندگی در جاده های استان سمنان در سال 98 به نسبت سال گذشته آن 1.1 درصد افزایش یافته است ، گفت: با تلاش دستگاه های اجرایی استان و رفع مشکلات زیرساختی و فرهنگ‌سازی مستمر برای کاهش سوانح رانندگی در جاده های استان اقدام شود.
فخری اضافه کرد: از هموطنان عزیز میخواهیم باتوجه به شیوع کرونا ویروس ، در تعطیلات عید سعید فطر از سفر به نقاط مختلف استان خودداری کنند اما زیرساخت ها برای خدمات رسانی از مسافران عبوری احتمالی در دستور کار قرار گیرد.
وی اضافه کرد: در برخی از استان های کشور از جمله خوزستان شاهد افزایش ابتلا افراد به کرونا ویروس هستیم که نیاز است با رعایت دستورالعمل های بهداشتی، هموطنان در صورت امکان از سفرهای غیرضرور به استان سمنان برای مقابله با این ویروس منحوس پرهیز کنند.
فخری افزود: پیگیری ها برای تکمیل قطعه باقیمانده جاده سمنان-فیروزکوه انجام شود و برای کانالیزه شدن پاسگاه پلیس راه نقاط مختلف استان اقدام شود.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان گفت: برای رفع موقتی نقاط حادثه خیز در جاده های استان به ویژه در منطقه لاسجرد و پیچ پنج هزاری اقدام های خوبی انجام شده است که لازم است از تلاش های دستگاه های اجرایی مربوط تشکر شود.
تاریخ:
1399/02/24
تعداد بازدید:
925
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal