سرخط خبرها:
معاون استاندار سمنان:
تغییر کاربری باغات منوط به اجرای قوانین است
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری سمنان گفت: کمک و همکاری در رفع مشکلات در زمینه تغییر کاربری اراضی باغی منوط به اجرای قوانین و مقررات فنی و کارشناسی است
منوچهر فخری روز چهارشنبه در ملاقات مردمی در ساختمان شماره2 استانداری ابراز داشت: باید در اجرای طرح ها ضوابط و قوانین اعمال شود واجرای طرح‌هایی که در آن نقض قانون صورت گیرد تخلف محسوب شده و با متخلفان برخورد خواهد شد .
وی بر رعایت و اجرای قوانین مربوط به صدور پروانه‌های ساخت واحدهای مسکونی تاکید کرد و یادآور شد: شهرداری‌ها در این زمینه توجه ویژه داشته باشند.
وی تصریح کرد: دهیاری‌ها و شهرداری‌ها با شفاف سازی قوانین و مقررات در تعیین نرخ عوارض صدور پروانه باید تلاش کنند تا متقاضیان صدور پروانه ساخت با مشکلات کمتری مواجه شوند.
فخری تاکید کرد: دستورالعمل‌های تصویب شده در کمیسیون‌های عمرانی در خصوص پرونده‌هابه صورت دقیق اجرا شود .
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری سمنان گفت: رسیدگی حضوری به مشکلات مردم موجب می شود تا مسوولان به طور شفاف در جریان مسائل جامعه قرار گرفته و برای رفع آنها تدبیر مناسب اتخاذ کنند.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار امروز چهارشنبه سی و یکم اردیبهشت باجمعی از ارباب رجوعان ، در محل دفتر معاونت عمرانی چهره به چهره ملاقات کرد و در فضایی صمیمانه ملاقات کنندگان از نزدیک مشکلات و درخواست‌های خود را با معاون استاندار درمیان گذاشتند.

در این نشست خانم مهندس شهاب مدیر کل دفتر شهری و شوراها، دکتر صمیمیان مدیر کل دفتر امور روستایی و شوراها ومهندس ترکمانی مدیر کل دفتر فنی استانداری سمنان حضور داشتند و مشکلات هفت متقاضی مورد بحث و بررسی قرار گرفت و دستورات لازم جهت پیگیری صادر شد.
تاریخ:
1399/02/31
تعداد بازدید:
530
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal