سرخط خبرها:
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان:
مسئولان برای رفع چالش کم‌آبی در استان سمنان تفکر جزیره‌ای نداشته باشند
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان گفت: مسئولان دستگاه‌های اجرایی برای رفع چالش کم آبی و اجرای دقیق طرح اصلاح الگوی مصرف در استان سمنان نگاه جزیره‌ای نداشته باشند
به گزارش روابط عمومی، تشریفات و امور بین الملل استانداری سمنان، دکتر منوچهر فخری روز پنجشنبه در نشست شورای حفاظت از منابع آب استان سمنان در سالن مدیریت بحران استانداری افزود: دیدگاه مسئولان برای اجرای سند سازگاری با کم آبی جامع باشد و نظرات کارشناسی در اصلاح الگوی مصرف آب اخذ شود.
وی خاطر نشان کرد: سند سازگاری با کم آبی استان سمنان تدوین شد و اکنون در مرحله تعیین نوبت برای تصویب قرار دارد.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان ادامه داد: مدیران دستگاه های اجرایی استان سمنان در نشست های شورای حفاظت از منابع آب دیدگاه‌های کارشناسی خود را ارایه دهند و قبل از برگزاری این نشست، دیدگاه های صاحبنظران و کشاورزان اخذ و در در کارگروه استانی باحضور کارشناسان بحث و تبادل نظر شود و در نهایت طرح های نهایی قابل بحث در این شورا مورد بحث و تبادل نظر قرار گیرد.
فخری اضافه کرد: در کنار تدوین طرح‌های جامع و اصلاح الگوی مصرف آب ، اطلاع رسانی دقیقی از روند اجرای طرح های مختلف به هم استانی عزیز و ارجمند انجام شود.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان ادامه تصریح کرد: اعتبارهای خوبی برای اجرای سامانه های تحت فشار در بخش کشاورزی در 2 ماه گذشته جذب شده است که در قالب تسهیلات این اعتبارها به کشاورزان پرداخت شود.
فخری گفت: در اجرای طرح های مختلف برای عبور از بحران کم آبی و مدیریت مصرف، دیدگاه های تَشکل‌های کشاورزی اخذ شود.
تاریخ:
1399/03/01
تعداد بازدید:
568
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal